ÁLLÁSLEHETŐSÉG: belsőépítész tervező (Artistic Design Kft.)

ÁLLÁSLEHETŐSÉG:

belsőépítész tervező

munkakörben

Folyamatosan fejlődő belsőépítészeti irodánk (Artistic Design Kft., Győr, Práter utca 9.) keresi azt az ambíciózus kollégát, aki szívesen részt venne tervezőcsapatunk kreatív alkotó munkájában.

Ha kifejezetten műszakias beállítottságú vagy, szereted az összetett, változatos szakmai kihívásokkal teli feladatokat és a megvalósítás során szívesen fejlődnél velünk együtt, akkor téged keresünk!

Egy dinamikus csapat vár rendkívül barátságos, családias légkörben.

Gyakorlati szakmai tapasztalattal rendelkező, vagy kimagasló képességű diploma előtt álló tervezők önéletrajzos jelentkezését egyaránt várjuk az info@artisticdesign.hu e-mail címen!

Feltétel:

ArchiCAD tervezőprogram magas szintű gyakorlati ismerete.

Paár Veronika
vezető tervező

www.artisticdesign.hu

+36304933700
Győr, Práter u. 9.
info@artisticdesign.hu

Elérhetőségek

Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: fmk-dekani@uni-sopron.hu