Álláslehetőség: DECO-DESIGN Kft. (Budapest)

A 25 éve piacon lévő, hazai és nemzetközi prémium ügyfélkörrel rendelkező DECO-DESIGN Kft., a belsőépítészeti tervezés, generálkivitelezés és az egyedi bútorgyártás területén nyújt komplex szolgáltatást magán-, és üzleti megrendelőinek.

Egyedi belsőépítészeti berendezések gyártására szakosodott budapesti üzemünkbe

FAIPARI GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ / PROJEKT MANAGER

munkakörbe keresünk munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest és a projektek helyszíne

Feladatok:

  • Gyártás előkészítése, dokumentáció elkészítése
  • Helyszíni felméréseken való részvétel
  • Gyártáshoz szükséges anyagok beszerzése
  • Projekt folyamat felügyelete
  • Munkák határidőben történő átadása
  • Gyártással kapcsolatos problémák kezelése

Elvárások:

  • Faipari mérnök és/vagy faipari technikus végzettség
  • Kiváló anyagismeret
  • Megfelelő szintű számítógépes ismeretek (AutoCad és hasonló tervező programok, MS Office)
  • Igényes, pontos, határidőre történő munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientáltság
  • Munkájára igényes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér, hosszútávú lehetőség
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Modern, kihívást jelentő, folyamatosan változó szakmai projektek
  • Prémium ügyfélkör, magas színvonalú termékek
  • Magas minőségű környezet és eszközök

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a iroda@deco-design.hu címen.

További információ a cégről: https://www.deco-design.hu/

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu