SKK Nyílt nap - 2018. november 14.

PROGRAM:

10.30 - 11.00 Regisztráció

11.00 - 11.05 Dékáni köszöntőDr. Magoss Endre

11.05 - 11.30 A Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar bemutatkozásaJoóbné Dr. Preklet Edina, oktatási dékánhelyettes

11.30 - 11.45 Diákhagyományok, diákélet SopronbanHodgyai Zsolt, SKK HÖK elnök

11.45 - 11.50 A Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar faipari és mechatronikai duális képzéseinek és partner vállalatainak a bemutatásaDr. Németh Gábor, a Soproni Egyetem duális képzések felelőse

11.50 - 12.15 Kérdések az előadókhoz, lehetőség személyes megbeszélésekre a jelen lévő szakfelelősökkel, szakértőkkel (duális képzés, erasmus, esélyegyenlőség, stb.)

12.15 - Képzési területek bemutatkozása (érdeklődési területnek megfelelően csoportbontásban, különböző helyszíneken folytatódik a program: laborlátogatásokkal, kutatóközpont megtekintésével, az intézetek életébe való bepillantással):

• Alkalmazott művészeti képzések bemutatkozása
  • Informatikai képzés bemutatkozása
  • Műszaki képzések bemutatkozása

Időpont: 2018. november 14. (szerda) 11.00

Helyszín: Soproni Egyetem, B épület 7-es terem (Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.)

A rendezvényen a megjelent diákok számára igazolást állítunk ki.

Az esemény nyilvános és sajtónyilvános. Az eseményen kép- és hangrögzítés történik.

A nyílt nap programja letölthető erre a linkre kattintva!

Adatkezelő: Soproni Egyetem

Adatkezelés célja: a rendezvény dokumentálása és archiválása, kapcsolattartás a résztvevőkkel, bemutatása on-line felületeken (egyetemi és egyéb honlapok, Facebook, elektronikus sajtóorgánumok), cikkek megjelentetése off-line médiumokban.

Adatkezelésért felelős személy: Soproni Egyetem, SKK, Dr. Magoss Endre (magoss.endre@uni-sopron.hu, +36 99 518-969)

Adatkezeléssel kapcsolatos ügyintézés: Ön kérheti, hogy az Önt ábrázoló képet ne hozzuk nyilvánosságra, illetve kérheti az Önről készült kép és személyes adatok törlését.

Adatvédelmi tisztviselő: Szakály Tamás (szakaly.tamas@uni-sopron.hu, +36-99-518-731)

Az Egyetem Adatvédelmi Szabályzata megtalálható: http://uni-sopron.hu/downloadmanager/download/nohtml/1/id/3033/m/2266 (A VIII. fejezet részletesen tartalmazza az Önt megillető jogokat)