Junior Master of Light 2021 - világítástechnikai pályázat

Junior Master of Light

Hallgatóknak kiírt világítástechnikai pályázat

A pályázat célja, hogy a felsőoktatásban tanuló világítástervező, építész, belsőépítész, designer, tárgytervező, képzőművész, iparművész, elektromos tervező tanulmányokat folytató hallgatók kezdeményező tevékenységét elismerje azáltal, hogy az innovatív megoldásokat megfogalmazó, a világításhoz és fényhez kreatív módok közelítő pályázók munkáját elismeri és a pályázók számára ismertséget és szakmai kapcsolatokat alakít ki.

A Junior Master of Light hallgató díjat szakmai zsűri ítéli oda (Bányai Tamás világítástervező, Botzheim Bálint, építész, Farkas János világítástervező, Göde András, belsőépítész, Jánosi András, a 2019. évi győztes pályamű megalkotója, Kertész András DLA, építész, Somogyi Krisztina, vizuális intelligencia-kutató, Szász László DLA, építész), ami valós szakmai elismerést jelent a győztes pályázónak. A pályázatot nagy sajtó figyelem övezi, a győztes pályázó neve a szakmai fórumokon ismertté válik, amely a karrierépítésben nagy előnyt jelent.

Nevezési díj nincs, ugyanakkor győztes részt vehet az ERCO szervezésében egy több napos szakmai workshopon.

A pályázat beadási határideje: 2022. február 4.

Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar
E-mail: fmk-dekani@uni-sopron.hu