Faipari mérnök állás Veszprémben

Veszprémi székhelyű cég faipari mérnök végzettségű, új munkatársat keres bútoripari műszaki technológus pozícióba.

A nagy múlttal rendelkező veszprémi Balaton Bútor Kft. (H-8200 Veszprém, Házgyári út 4.) új munkatársat keres az alábbi pozícióba: bútoripari műszaki technológus

Munkavégzés helye: Veszprém

Feladatok:
• Sorozatgyártás támogatása
• Új gyártmányok technológiai folyamatának tervezése CNC gépekre (szerszám, készülék, program)
• Norma idők számolás, ellenőrzése, karbantartása, vállaltirányítási rendszerben történő rögzítése
• Árajánlatadás előkészítése
• Folyamat- és gyártóeszköz optimalizálás
• A gyártási során felmerülő technológiai problémák megoldása, javítása
• Aktív részvétel új projektek bevezetésében

Elvárások:
• Faipari mérnöki végzettség (pályakezdő is)
• Gyors észjárás, kiváló problémamegoldó képesség
• CAD/CAM programok ismerete

Előny:
• Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
• CNC programozási ismeret, tapasztalat
• Minőségügyi ismeretek (ISO 9001)
Amit kínálunk:
• Folyamatos fejlődési lehetőség Európa vezető bútorgyártó cégénél
• Versenyképes jövedelem
• Egyéb béren kívül juttatások
• Barátságos munkahelyi környezet
• Külföldi kiállítások, konferenciák látogatása

További információ:

Sárdi Katalin
gazdasági osztályvezető
Balaton Bútor Kft.

e-mail: sardi.katalin @balaton-butor.hu
mobil: +36 30 235 4738
telefon: +36 88 688 667

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu