Minőségbiztosítási mérnök állás

Az IMS CONNECTOR Systems Kft. beszállítói minőségbiztosítási mérnököt (SQE) keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Beszállítóinkat érintő reklamáció teljeskörű kezelése, menedzselése.

Széria beszerzés támogatása, kritikus beszállítók esetén eszkaláció kezelése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Felsőfokú végzettség és az angol nyelv aktív használata szóban is írásban nélkülözhetetlen.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Műszaki végzettség vagy gyakorlati tapasztalat továbbá a német nyelv minimun kommunikácós szintű ismerete előnyt jelent .

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem és a választható béren kívüli juttatások mellett modern, fiatalos munkakörnyzetet biztosítunk.

Utazásokkal járó, kihívásokkal teli munkát ajánlunk.

Egészségmegőrző programunk keretében, gyümölcsöt, kondi bérletet biztosítunk munkavállalóinknak.

Hűséget a céghez előre garantált béremeléssel jutalmazzuk.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

Mérnök
Minőségbiztosítási mérnök
Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

9400, Sopron Ipar krt. 27.

EGYÉB JUTTATÁSOK:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

Jelentkezni ezen a linken lehet.

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu