Álláslehetőség: INTERFA Bútoripari Kft.

Az INTERFA Bútoripari Kft. munkatársakat keres

TELJES MUNKAIDŐS FAIPARI MÉRNÖK

és / vagy

FAIPARI MÉRNÖK GYAKORNOK

munkakörben.

FELADATOK:

  • Az asztalos és összeállító részleg munkájának napi támogatása
  • Egyes beszerzési feladatok mûködtetése
  • Készletgazdálkodás
  • Új alkatrészek, termékek gyártásba történõ bevezetése
  • Alvállalkozókkal és az anyavállattal való kapcsolattartás

AMIT KÉRÜNK:

  • Új kihívásokra nyitott személyiség
  • Jó problémamagoldó képesség, kreativitás
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Jó kapcsolatteremtõ képesség
  • Minőségi szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Csúcsminõségû ülõbútorok gyártástechnológiájának megismerése
  • Kedvező szakmai továbbfejlődési és széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Nemzetközi üzleti környezetet
  • Hosszútávú munkalehetõség, professzionális munkakörnyezetben
  • Vezetõi pozícióba történõ elõrelépési lehetõség
  • Kiemelkedõ jövedelem

AMIT ELŐNYBEN RÉSZESÍTÜNK:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Szany környéki lakhely
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatot

Fényképpel ellátott tömör önéletrajzod az alábbi címen várjuk: sekretariat.interfa@himolla.com

A hirdetés letölthető pdf formátumban erre a linkre kattintva!

Az INTERFA Bútoripari Kft. az európai bútortrendeket nagyban meghatározó német himolla csoport kiemelt gyártóbázisa. A vállalatcsoport csúcsminőségű, egyénreszabott, intelligens ülőbútorok gyártásával foglakozik már 70 éve. A több mint 3000 munkatársat foglalkoztató taufkircheni cégcsoport további gyáregységeket működtet Lengyelországban, Romániában és Szlovákiában is.

9317 Szany, Ady Endre utca 66.
tel.: +36 96 533 220, +36 30 225 43 27
e-mail: sekretariat.interfa@himolla.com
www.facebook.com/INTERFABUTORIPARIKFT/

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu