A Cliff konyhastúdió keres tervező és értékesítő csapattagot

Konyhastúdiónkba keresünk tervező és értékesítő csapattagot:

  • Ami a legfontosabb: szívesen és örömmel segít embereknek, hogy olyan megoldást kapjanak, amivel boldogok lesznek.
  • A tervezőporgram használatára és a technikai megoldásokra magas színvonalon megtanítunk.

Tapasztalat vagy képzettség:

  • Lakberendező vagy belsőépítész vagy faipari mérnök vagy építészmérnöki képzettség előny.
  • Ha a képzettség még nincsen meg, de van jó referencia anyagod és úgy érzed, hogy ezzel a munkával igazán boldog lennél, kérlek jelentkezz.
  • Jó kommunikációs és értékesítési készséggel rendelkezel.
  • Szeretsz emberekkel beszélgetni és megtalálni számukra a legjobb megoldást.
  • Szívesen fejlődsz és tanulsz új dolgokat.

Munkakörülmények:

  • Segítünk, hogy magas szinte juthass a szakmádban (szakmai betanítás és folyamatos képzések)
  • Kiemelkedő alapjövedelemmel és magas teljesítmény jutalmazással. Mi valóban értékeljük a teljesítményt. Kíváló, ha az életedet szeretnéd magasabb szintre emelni, vagy a családod számára jó körüllményeket biztosítani.
  • Lakhatási és munkába járási támogatási lehetőség.

További információk és jelentkezés a következő linkre kattintva: https://www.cliffkonyhabutor.hu/karrier-tervezo/

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu