Álláslehetőség: Marketing Asszisztens

Marketing Asszisztens Állás

Pallas Communication Reklámügynökség: Marketing Állás

(Végzősök, pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség marketing / kommunikációs területen
  • Magas fokú helyesírás, kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
  • Fantáziadús képzelet szövegek, gondolatok megfogalmazásával kapcsolatban
  • Szépérzék grafikai elemek szerkesztésével kapcsolatban; pl.: egy Fb, Insta poszthoz tartozó kép szerkesztésénél
  • Terhelhető és megbízható
  • Kommunikatív, jó a problémamegoldó készség, kreatív

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Tapasztalat online marketingben
  • Tartalommarketingben, Szövegírói területen szerzett tapasztalat
  • WordPress/WooCommerce platform ismerete
  • Google Ads, Facebook PPC menedzsment, seo tapasztalat
  • Csapatjátékos
  • Grafikai programok ismerete (Photoshop)

Főbb feladatok, munkák:
  • Online marketing tartalmak írása: Weboldal, keresőoptimlaizált cikk, hírlevél, közösségi média posztok, hirdetések,
  • PPC kampányok folyamatos kezelése, menedzselése, mérése, elemzések készítése,
  • Közösségi oldalak kezelése: Facebook, Instagram, Linkedin,
  • Weboldalak karbantartása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:
  • Főállású munkakör (6-8 órában)
  • Kulturált soproni munkakörnyezet(iroda)
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás és kiváló fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatkör
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Önálló munkavégzés
  • Stabil háttér

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: info@pallascommunication.hu

  • Jelentkezés e-mail-ben
  • Fényképpel Ellátott CV
  • Munkatapasztalatok
  • Skill-ek megfogalmazása
  • Motivációs levél

Pallas Communication Reklámügynökség

CÍM: 9400 Sopron, Ötvös u. 3. (Casa Network irodán belül)

WEB: www.pallascommunication.hu

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu