Matematika Oktatása és Kutatása szeminárium (MOKUS)

A Soproni Egyetem Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar Informatikai és Matematikai Intézete és a Soproni Tudós Társaság 2021. október 15-én ismét megrendezte a Matematika Oktatása és Kutatása szemináriumot (MOKUS).

Az eseménynek a Soproni Szakképzési Centrum adott helyet. Összesen hat előadás hangzott el a matematika, informatika és ezek oktatásával kapcsolatban.

Egri, budapesti, szombathelyi és soproni vendégelőadók mellett az Informatikai és Matematikai Intézetből Dr. Hegyháti Máté és Dr. Németh László mutatott be egy-egy érdekes témát.

A képen Dr. Hoffmann Miklós, az egri Eszterházy Károly Katolikus Egyetem professzora, az Informatikai Kar dékánja látható.

Az esemény programfüzete elérhető a következő linken: http://matematika.emk.uni-sopron.hu/mokus

Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar
E-mail: fmk-dekani@uni-sopron.hu