Nyílt Nap a Faipari Mérnöki és Kreatívipari Karon (PROGRAM)

IDŐPONT:
2021. december 7. (kedd) 11:00 órakor a helyszínen
és
14.00 órakor ONLINE

HELYSZÍN:
Soproni Egyetem, 9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4. (B épület, II. emelet, 7-es terem)
és
ONLINE a következő linken: https://bit.ly/3Dss2Lv

PROGRAM:

10.30 – 11.00

• Kapunyitás, érkezés, regisztráció (Soproni Egyetem, B. épület, II. emelet, 7. terem)

11.00 – 12.00

• Dékáni köszöntő • Prof. Dr. Magoss Endre
  • A Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar bemutatkozása • Joóbné Dr. Preklet Edina, oktatási dékánhelyettes

12.00 – től

• KÉPZÉSI TERÜLETEK BEMUTATKOZÁSA – szakspecifikus programokkal
    • MŰSZAKI KÉPZÉSI TERÜLET:
      • 12.00 Tanüzem és modellező műhely bemutatása
      • 12.30 A faanyagok rejtelmei
      • 13.00 Mechatronika, robotika a faiparban
    • INFORMATIKAI KÉPZÉSI TERÜLET:
      • 12.00 A gazdaságinformatikus szak bemutatása
      • 12.30 Beszélgetés aktív és végzett gazdaságinformatikus hallgatókkal
    • MŰVÉSZETI KÉPZÉSI TERÜLET:
      • 12.15 Az Alkalmazott Művészeti Intézet (AMI) bemutatkozása – formatervezés, építőművészet, tervezőgrafika
      • 12.45 Tájékoztató a felvételi előkészítőről
      • 13.00-tól Nyilvános órák workshop-ok, kiállítások és prezentációk – ismerd meg az AMI hangulatát!
      • 12:00 - 14:30 között megtekinthető az első évfolyam A-B csoport vizsgakiállítása (KIPAQ) rajz és plasztika tantárgyakból (helyszín: rajzterem, mintázó, folyosó, aula)
      • 14:30 - 16:00: bontás és építés
      • 16:00 - 18:30 között megtekinthető az első évfolyam D-C csoport vizsgakiállítása (KIPAQ) rajz és plasztika tantárgyakból (helyszín: rajzterem, mintázó, folyosó, aula)
      • 18:30-tól kiállításbontás

14.00 - től

• ONLINE nyílt nap
    • A Microsoft Teams felületén lehet belépni december 7-én 14 órától, (regisztráció nem szükséges) a következő linkre kattintva: https://bit.ly/3Dss2Lv
    • A Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar bemutatkozása • Joóbné Dr. Preklet Edina, oktatási dékánhelyettes
    • Kérdések, válaszok a kar képzéseivel kapcsolatban

További információ:

A rendezvényen megjelent diákok számára igazolást állítunk ki.
Az esemény nyilvános és sajtónyilvános. Az eseményen kép- és hangrögzítés történik.
Felhívjuk figyelmüket, hogy a Nyílt Nap a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről szóló 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet mindenkor hatályos állapota szerint került megrendezésre:
Az eseményre történő belépés csak és kizárólag érvényes védettségi igazolvány felmutatásával lehetséges. A tizennyolcadik életévét be nem töltött személy védettségi igazolvány felmutatásával vehet részt az eseményen vagy az őt kísérő nagykorú személynek (szülő, gyám, pedagógus, stb.) szükséges védettségi kártyával rendelkeznie a belépéshez!
Az épület egész területén az orrot és szájat eltakaró maszk használata kötelező!

Megértésüket és együttműködésüket nagyon szépen köszönjük!

Faipari Mérnöki és Kreatívipari Kar
E-mail: fmk-dekani@uni-sopron.hu