2018. évi Székelyföldi kaláka

Az idei Székelyföldi fürdő- és közösségépítő kalákán való hallgatói részvételt az egyetem elfogadja 10 nap erejéig szakmai gyakorlatként a Faipari mérnők BSc, Építőművész BA és Formatervező BA alapszakokon.

"Székelyföldi feredő és közösségépítő kaláka" című előadás

A fürdő- és közösségépítő kaláka mozgalomról előadást tartanak "Székelyföldi feredő és közösségépítő kaláka" címmmel a Soproni Egyetem, Vinca Minor Egyesület és Ars Topia Alapítvány szervezésében.

Időpont: 2018. április 17. 12:00 - 14:00

Helyszín: Soproni Egyetem, Növénytani és Természetvédelmi Intézet, B. épület, 2-es terem

Előadók: Para Zoltán (Vinca Minor Egyesület), Kovács Attila és Meszesán Péter (Ars Topia Alapítvány)

XXIII. Székelyföldi fürdő- és közösségépítő kaláka

Helyszín: Zabola

Időpont: 2018. július 25. - augusztus 5.

Az idei székelyföldi fürdőépítő és környezetrendező kalákán való hallgatói részvételt az egyetem elfogadja 10 nap erejéig szakmai gyakorlatként a felsorolt alapszakokon:

• Környezetmérnöki BSc
  • Természetvédelmi mérnök BSc
  • Faipari mérnők BSc
  • Építőművész BA
  • Formatervező BA

További információ erre a linkre kattintva.