PÁLYÁZATI FELHÍVÁS: Selmec 2018

Az Erdészeti és Faipari Képzést Támogató Alapítvány pályázatot hirdet a Soproni Egyetem hallgatói részére szakmai tanulmányúton történő részvételre.

A pályázat keretében az alapítvány elsődlegesen az alábbi célok megvalósítását támogatja:

• az erdészeti, faipari képzésben résztvevő, és a tudományos diákköri tevékenységben kiemelkedő eredményeket elért hallgatók részére külföldi/belföldi tanulmányút valamint egyéb tapasztalatszerzési lehetőség biztosítása. Ennek keretében
  • a Selmecbányán 2018. december 7-8. között szervezett Sopron-Selmec 100 centenáriumi rendezvényeken történő részvétel

A részt vevő hallgatók Sopronból busszal december 6-án, ill. vonattal december 7-én indulnak, Selmecbányára, ahol 3 ill. 2 napos program keretében járják be az egykori Akadémiához köthető emlékhelyeket, tevékeny részt vállalnak a rendezvény lebonyolításában, ill. részt vesznek a szakestélyen, megemlékezésen, koszorúzáson.

2018. december 7-8-i rendezvényhez kötődően támogatásban részesülhet aki:

• a kuratórium megítélése szerint a pályázat benyújtását megelőzően közösségi munkájával és a selmeci hagyományok ápolásában való részvételével a támogatásra érdemessé vált
  • a rendezvény lebonyolításában tevékeny részt vállal

A pályázatban nyertes hallgatók részére az alapítvány az utazást, a szállást és az étkezést térítésmentesen biztosítja.

A pályázati lap a Rektori Hivatal titkárságán szerezhető be, illetve letölthető erre a linkre kattintva. A pályázatokat a Rektori Hivatal titkárságán, a Kuratóriumnak címezve lehet benyújtani.

Leadási határidő: 2018. november 18.

A Kuratórium a beadási határidőt követően 3 napon belül dönt a pályázatokról és értesíti a pályázókat.