PÁLYÁZAT: Erdészeti és Faipari Képzést Támogató Alapítvány

Az Erdészeti és Faipari Képzést Támogató Alapítvány pályázatot hirdet a Soproni Egyetem hallgatói részére:

• külföldi egyetemeken történő rész- és továbbképzéssel,
  • kutatási programok külföldön folytatásával,
  • külföldi és belföldi szakmai tanulmányutakkal,
  • konferenciákon való részvétellel,
  • egyéb, nemzetközi kapcsolatokkal összefüggő támogatás nyújtására.

A pályázat keretében az alapítvány elsődlegesen az alábbi célok megvalósítását támogatja:

• az erdészeti, faipari képzésben résztvevő, és a tudományos diákköri tevékenységben kiemelkedő eredményeket elért hallgatók részére külföldi/belföldi tanulmányút valamint egyéb tapasztalatszerzési lehetőség biztosítása.

Támogatásban részesül aki:

• a kuratórium megítélése szerint a pályázat benyújtását megelőzően szakmai tevékenységével a támogatásra érdemessé vált,
  • vállalja a támogatás felhasználásának a kuratórium által előírt feltételeit.

Pályázni a 2019. augusztus 31-ig megvalósuló programokra lehet, a kitöltött és dékáni aláírással is ellátott pályázati lap leadásával.

A pályázati lap a Rektori Hivatal titkárságán szerezhető be, illetve letölthető erre a linkre kattintva.

A pályázatokat a Rektori Hivatal titkárságán, a Kuratóriumnak címezve lehet benyújtani.

Leadási határidő: 2019. március 7.

A Kuratórium a beadási határidőt követően 30 napon belül dönt a pályázatokról és értesíti a pályázókat.

A pályázati kiírás letölthető erre a linkre kattintva